L.C. (Leen) Struijk

Naam: L.C. (Leen) Struijk

Fractievoorzitter, ChristenUnie/SGP
Raadslid, Gemeenteraad
Lid, Presidium
Fractievoorzitter Actief sinds 31 mei 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Raadslid - Bezoldigd - per 30-03-2022
  • Docent - Bezoldigd - per 28-08-1980

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 31 mei 2022 Fractievoorzitter, ChristenUnie/SGP
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 31 mei 2022 Lid, Presidium

2022

  • 30 mrt. 2022 - 31 mei 2022 Raadslid, ChristenUnie/SGP
  • 28 jan. 2020 - 30 mrt. 2022 Commissielid, ChristenUnie/SGP
  • 28 jan. 2020 - 30 mrt. 2022 Commissielid, Adviescommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens