M.O. (Necdet) Burakçin

Naam: M.O. (Necdet) Burakçin

Fractievoorzitter, GroenLinks
Raadslid, Gemeenteraad
Lid, Presidium
Plv. Lid, Auditcommissie
Fractievoorzitter Actief sinds 31 mei 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Raadslid GroenLinks - Bezoldigd - per 29-03-2018
  • Plv. Fractievoorzitter - Onbezoldigd - 30-03-2022
  • Plv. lid Presidium - Onbezoldigd - per 30-03-2022
  • Plv. lid Auditcommissie - Onbezoldigd - per 30-03-2022
  • Politieagent - Bezoldigd - per 01-04-1998

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 31 mei 2022 Fractievoorzitter, GroenLinks
  • Actief sinds 29 mrt. 2018 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 31 mei 2022 Lid, Presidium
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 Plv. Lid, Auditcommissie

2022

  • 30 mrt. 2022 - 31 mei 2022 Plv. Fractievoorzitter, GroenLinks
  • 30 mrt. 2022 - 31 mei 2022 Plv. Lid, Presidium
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 Raadslid, GroenLinks

2019

  • 29 mrt. 2018 - 25 jun. 2019 Plv. Lid, Auditcommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens