Gemeenteraad
Periode
Huidig
Fracties
Voorzitter/burgemeester
Voorzitter/burgemeester
Bekijk pagina
Leden van Voorzitter/burgemeester
Griffier
Griffier
Bekijk pagina
Leden van Griffier
VVD
Leden van VVD
GroenLinks
Leden van GroenLinks
Beter Voor Dordt
Leden van Beter Voor Dordt
VSP
Leden van VSP
ChristenUnie/SGP
Leden van ChristenUnie/SGP
CDA
Leden van CDA
PvdA
Leden van PvdA
Partij voor de Dieren
Leden van Partij voor de Dieren
DENK
Leden van DENK
Gewoon Dordt
Leden van Gewoon Dordt
Op Ons Eiland
Leden van Op Ons Eiland
SP
Leden van SP
Forum voor Democratie
Leden van Forum voor Democratie
Fractie van Waardhuizen
Leden van Fractie van Waardhuizen
Fractie van Leeuwen
Leden van Fractie van Leeuwen
Fractie van der Spoel
Fractie van der Spoel
Bekijk pagina
1 zetel
Leden van Fractie van der Spoel
Bestuur & Organisatie
Gemeenteraad
Gemeenteraad
Bekijk pagina
38 zetels
Leden van Gemeenteraad
-
M.C.M. (Karin) Boom Raadslid
-
M.O. (Necdet) Burakçin Raadslid
-
C.J. (Jan) van Dam Timmers Raadslid
-
Y. (Yara) van Engelen Raadslid
-
P.J.L. (Pieter) Groenewege Raadslid
-
A. (Aydin) Gundogdu Raadslid
-
P.R. (Paul) den Hartog Raadslid
-
R.P. (Robert) de Heer Raadslid
-
R.R.C. (Rolin) den Heijer Raadslid
-
J.B. (Jacques) Katif Raadslid
-
A. (Albert) Klerk Raadslid
-
I. (Irene) Koene Raadslid
-
K. (Kitty) Kruger Raadslid
-
W. (Wim) van der Kruijff Raadslid
-
A.J. (Alexander) Kuhlmann Raadslid
-
D.T.J. (Dan) van Leeuwen Raadslid
-
Frans Bauke van der Meer Raadslid
-
J.C. (John) van der Net Raadslid
-
P.M. (Eline) Nieuwland-van den Bosse Raadslid
-
R. (Robin) Noldus Raadslid
-
R.J. (Ruby) Pichel Raadslid
-
R. (Ronald) Portier Raadslid
-
M. (Mehmet) Safranti Raadslid
-
D.F.M. (David) Schalken - Den Hartog Raadslid
-
A.M. (Marije) Schnabel Raadslid
-
C.N. (Claudia) Simon-van Waardhuizen Raadslid
-
W. (Wouter) van der Spoel Raadslid
-
B.C.M. (Marco) Stam Raadslid
-
L.J.C.M. (Leo) Stolk Raadslid
-
M.G. (Margret) Stolk Raadslid
-
L.C. (Leen) Struijk Raadslid
-
L.A. (Leonie) van den Tol Raadslid
-
A.E. (Abdullah) Uysal Raadslid
-
A.A. (Richard) in 't Veld Raadslid
-
C. (Cees) Venderbos-Lambinon Raadslid
-
J.F. (Franciske) van Vugt-Roose Raadslid
-
J.W. (Jan-Willem) Wringer Raadslid
-
C.M. (Vincent) Laban Plv. Raadslid vanaf 12-03-2024
-
W.K.B. (Bart) de Feijter Raadslid met ziekteverlof vanaf 12-03-2024 tot 16-05-2024
Adviescommissie
Adviescommissie
Bekijk pagina
Leden van Adviescommissie
-
T.P.J. (Tristan) Aarden Commissielid vanaf 12-03-2024
-
M.E. (Emin) Ayverdi Commissielid
-
L.G.P. (Luca) van Ballegooijen Commissielid
-
C.F.A. (Elco) van den Berg Commissielid
-
L.A.J.M. (Leo) Damen Commissielid
-
F.A.K. (André) Droog Commissielid
-
W.J. (Wouter) Gorter Commissielid
-
M.J (Megan) de Groot Commissielid
-
R. (Raymond) Hartmeijer Commissielid
-
E. (Elisabeth) de Heer Commissielid
-
I. (Irma) van Herwijnen Commissielid
-
M.E. (Meta) Kamphuis Commissielid
-
G.J. (Gert Jan) Kleinpaste Commissielid
-
M.C. (Masum) Kolkiliç Commissielid
-
A.C.M. (Jeanine) Lammens-Oostdijk Commissielid
-
D.W.J. (Dirk) van Pelt Commissielid
-
J.E.M. (Erik-Jan) Roggekamp Commissielid
-
G. (Gersom) Tutupoly Commissielid
Presidium
Presidium
Bekijk pagina
Leden van Presidium
-
P.J.L. (Pieter) Groenewege Lid
-
A. (Aydin) Gundogdu Lid
-
R.R.C. (Rolin) den Heijer Lid
-
I. (Irene) Koene Lid
-
R.J. (Ruby) Pichel Lid
-
R. (Ronald) Portier Lid
-
M. (Mehmet) Safranti Lid
-
D.F.M. (David) Schalken - Den Hartog Lid
-
M.G. (Margret) Stolk Lid
-
L.C. (Leen) Struijk Lid
-
A.E. (Abdullah) Uysal Lid
-
J.F. (Franciske) van Vugt-Roose Lid
-
C.J. (Jan) van Dam Timmers Plv. Lid
-
Y. (Yara) van Engelen Plv. Lid
-
R.P. (Robert) de Heer Plv. Lid
-
R. (Robin) Noldus Plv. Lid
-
L.J.C.M. (Leo) Stolk Plv. Lid
-
C. (Cees) Venderbos-Lambinon Plv. Lid
-
J.W. (Jan-Willem) Wringer Plv. Lid
Agendacommissie
Agendacommissie
Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
-
D.F.M. (David) Schalken - Den Hartog Voorzitter
-
C.J. (Jan) van Dam Timmers Lid
-
Y. (Yara) van Engelen Lid
-
R.J. (Ruby) Pichel Lid
-
W. (Wouter) van der Spoel Lid
-
R.P. (Robert) de Heer Plv. Lid
-
R. (Robin) Noldus Plv. Lid
-
M. (Mehmet) Safranti Plv. Lid
-
J.W. (Jan-Willem) Wringer Plv. Lid
-
W. (Wim) van der Kruijff Plv. Voorzitter
Auditcommissie
Auditcommissie
Bekijk pagina
Leden van Auditcommissie
-
J.B. (Jacques) Katif Voorzitter
-
A. (Aydin) Gundogdu Lid
-
A. (Albert) Klerk Lid
-
M.C. (Masum) Kolkiliç Lid
-
D.T.J. (Dan) van Leeuwen Lid
-
Frans Bauke van der Meer Lid
-
R. (Robin) Noldus Lid
-
J.E.M. (Erik-Jan) Roggekamp Lid
-
B.C.M. (Marco) Stam Lid
-
A.A. (Richard) in 't Veld Lid
-
C. (Cees) Venderbos-Lambinon Lid
-
J.W. (Jan-Willem) Wringer Lid
-
M.O. (Necdet) Burakçin Plv. Lid
-
F.A.K. (André) Droog Plv. Lid
-
I. (Irma) van Herwijnen Plv. Lid
-
I. (Irene) Koene Plv. Lid vanaf 06-02-2024
-
W. (Wim) van der Kruijff Plv. Lid
-
R.J. (Ruby) Pichel Plv. Lid
-
M. (Mehmet) Safranti Plv. Lid
-
L.J.C.M. (Leo) Stolk Plv. Lid
-
G. (Gersom) Tutupoly Plv. Lid
CTOO
CTOO
Bekijk pagina
Leden van CTOO
Griffie
Griffie
Bekijk pagina
Leden van Griffie
-
A.E.T. (Anneloes) Wepster Griffier
-
D.G.H. (Denise) van Poppel Plv. Griffier - Raadsadviseur
-
M. (Mark) den Boer Senior Raadsadviseur
-
J.H. (André) Boogaard Raadsadviseur
-
L. (Laurette) Vermeulen Raadsadviseur
-
J.H. (Joka) de Roo Commissiesecretaris
-
D.S. (Sharon) van den Berg Griffiemedewerker
-
H. (Hatice) Keskin Griffiemedewerker
-
L. (Leda) Gaspersz Managementassistent
-
P. (Peter) van der Pot Bedrijfsvoering
-
C.R. (Clark) Beemer A.V. Ondersteuning
-
W. (Wilma) de Jong Communicatieadviseur
-
M. (Mara) Damen Secretaris - Onderzoeker Rekenkamercommissie
-
S. (Sylvia) Khadje Managementassistent Rekenkamercommissie
Rekenkamer Dordrecht
Leden van Rekenkamer Dordrecht
Ophalen gegevens
2024
Ophalen gegevens
2023
Ophalen gegevens
2022
Ophalen gegevens
2021
Ophalen gegevens
2020
Ophalen gegevens
2019
Ophalen gegevens
2018
Ophalen gegevens
2017
Ophalen gegevens
2016
Ophalen gegevens
2015
Ophalen gegevens