Gemeenteraad

Periode

Huidig

Fracties

Voorzitter/burgemeester

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter/burgemeester
  1. A.W. (Wouter) Kolff Voorzitter tot 01-09-2024

Griffier

Leden van Griffier
  1. A.E.T. (Anneloes) Wepster Griffier

VVD

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. R.R.C. (Rolin) den Heijer Fractievoorzitter
  2. M.C.M. (Karin) Boom Raadslid
  3. A.J. (Alexander) Kuhlmann Raadslid
  4. J.C. (John) van der Net Raadslid
  5. R. (Robin) Noldus Raadslid
  6. L.A. (Leonie) van den Tol Raadslid
  7. A.C.M. (Jeanine) Lammens-Oostdijk Commissielid

GroenLinks

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. A.E. (Abdullah) Uysal Fractievoorzitter
  2. M.O. (Necdet) Burakçin Raadslid
  3. Y. (Yara) van Engelen Raadslid
  4. P.R. (Paul) den Hartog Raadslid
  5. K. (Kitty) Kruger Raadslid
  6. Frans-Bauke van der Meer Raadslid
  7. N.R. (Nick) Bootsman Commissielid

Beter Voor Dordt

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Beter Voor Dordt
  1. D.F.M. (David) Schalken - den Hartog Fractievoorzitter
  2. J.W. (Jan-Willem) Wringer Plv. Fractievoorzitter
  3. J.B. (Jacques) Katif Raadslid
  4. M.J (Megan) de Groot Commissielid
  5. C.M. (Ineke) Jager Commissielid

VSP

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van VSP
  1. M.G. (Margret) Stolk Fractievoorzitter
  2. A.A. (Richard) in 't Veld Plv. Fractievoorzitter
  3. L.J.C.M. (Leo) Stolk Raadslid
  4. B.A. (Bernadette) Striebeck Raadslid vanaf 18-04-2024
  5. A. (André) de Vries Commissielid vanaf 18-04-2024

ChristenUnie/SGP

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie/SGP
  1. L.C. (Leen) Struijk Fractievoorzitter
  2. R.P. (Robert) de Heer Raadslid
  3. P.M. (Eline) Nieuwland-van den Bosse Raadslid
  4. C.M. (Vincent) Laban Plv. Raadslid vanaf 21-05-2024 tot 07-09-2024
  5. F.A.K. (André) Droog Commissielid
  6. W.K.B. (Bart) de Feijter Raadslid met ziekteverlof vanaf 12-03-2024

CDA

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. J.F. (Franciske) van Vugt-Roose Fractievoorzitter
  2. C.J. (Jan) van Dam Timmers Plv. Fractievoorzitter
  3. A. (Albert) Klerk Raadslid
  4. W. (Wim) van der Kruijff Raadslid
  5. C.F.A. (Elco) van den Berg Commissielid

PvdA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. A.M. (Marije) Schnabel Fractievoorzitter
  2. L.A.J.M. (Leo) Damen Commissielid
  3. I.E. (Inge) Stevens Commissielid vanaf 09-04-2024

Partij voor de Dieren

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. P.J.L. (Pieter) Groenewege Fractievoorzitter
  2. C. (Cees) Venderbos-Lambinon Raadslid
  3. T.P.J. (Tristan) Aarden Commissielid vanaf 12-03-2024
  4. I. (Irma) van Herwijnen Commissielid

DENK

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van DENK
  1. M. (Mehmet) Safranti Fractievoorzitter
  2. M.E. (Emin) Ayverdi Commissielid
  3. M.C. (Masum) Kolkiliç Commissielid

Gewoon Dordt

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Gewoon Dordt
  1. I. (Irene) Koene Fractievoorzitter
  2. J.E.M. (Erik-Jan) Roggekamp Commissielid

Op Ons Eiland

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Op Ons Eiland
  1. A. (Aydin) Gundogdu Fractievoorzitter
  2. W.J. (Wouter) Gorter Commissielid
  3. G. (Gersom) Tutupoly Commissielid

SP

Leden van SP
  1. R. (Raymond) Hartmeijer Fractievoorzitter vanaf 09-07-2024
  2. M.E. (Meta) Kamphuis Commissielid
  3. M. (Mario) Okkerse Commissielid vanaf 09-07-2024

Forum voor Democratie

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Forum voor Democratie
  1. R.J. (Ruby) Pichel Fractievoorzitter
  2. E. (Elisabeth) de Heer Commissielid
  3. D.W.J. (Dirk) van Pelt Commissielid

Fractie van Waardhuizen

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Fractie van Waardhuizen
  1. B.C.M. (Marco) Stam Fractievoorzitter vanaf 01-04-2024
  2. C.N. (Claudia) Simon-van Waardhuizen Raadslid vanaf 01-04-2024

Fractie van Leeuwen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Fractie van Leeuwen
  1. D.T.J. (Dan) van Leeuwen Fractievoorzitter

Fractie van der Spoel

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Fractie van der Spoel
  1. W. (Wouter) van der Spoel Fractievoorzitter

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

39 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. M.C.M. (Karin) Boom Raadslid
  2. M.O. (Necdet) Burakçin Raadslid
  3. C.J. (Jan) van Dam Timmers Raadslid
  4. Y. (Yara) van Engelen Raadslid
  5. P.J.L. (Pieter) Groenewege Raadslid
  6. A. (Aydin) Gundogdu Raadslid
  7. R. (Raymond) Hartmeijer Raadslid vanaf 09-07-2024
  8. P.R. (Paul) den Hartog Raadslid
  9. R.P. (Robert) de Heer Raadslid
  10. R.R.C. (Rolin) den Heijer Raadslid
  11. J.B. (Jacques) Katif Raadslid
  12. A. (Albert) Klerk Raadslid
  13. I. (Irene) Koene Raadslid
  14. K. (Kitty) Kruger Raadslid
  15. W. (Wim) van der Kruijff Raadslid
  16. A.J. (Alexander) Kuhlmann Raadslid
  17. D.T.J. (Dan) van Leeuwen Raadslid
  18. Frans-Bauke van der Meer Raadslid
  19. J.C. (John) van der Net Raadslid
  20. P.M. (Eline) Nieuwland-van den Bosse Raadslid
  21. R. (Robin) Noldus Raadslid
  22. R.J. (Ruby) Pichel Raadslid
  23. M. (Mehmet) Safranti Raadslid
  24. D.F.M. (David) Schalken - den Hartog Raadslid
  25. A.M. (Marije) Schnabel Raadslid
  26. C.N. (Claudia) Simon-van Waardhuizen Raadslid
  27. W. (Wouter) van der Spoel Raadslid
  28. B.C.M. (Marco) Stam Raadslid
  29. L.J.C.M. (Leo) Stolk Raadslid
  30. M.G. (Margret) Stolk Raadslid
  31. B.A. (Bernadette) Striebeck Raadslid vanaf 18-04-2024
  32. L.C. (Leen) Struijk Raadslid
  33. L.A. (Leonie) van den Tol Raadslid
  34. A.E. (Abdullah) Uysal Raadslid
  35. A.A. (Richard) in 't Veld Raadslid
  36. C. (Cees) Venderbos-Lambinon Raadslid
  37. J.F. (Franciske) van Vugt-Roose Raadslid
  38. J.W. (Jan-Willem) Wringer Raadslid
  39. C.M. (Vincent) Laban Plv. Raadslid vanaf 12-03-2024
  40. W.K.B. (Bart) de Feijter Raadslid met ziekteverlof vanaf 12-03-2024 tot 06-09-2024

Adviescommissie

Bekijk pagina
Leden van Adviescommissie
  1. T.P.J. (Tristan) Aarden Commissielid vanaf 12-03-2024
  2. M.E. (Emin) Ayverdi Commissielid
  3. C.F.A. (Elco) van den Berg Commissielid
  4. N.R. (Nick) Bootsman Commissielid
  5. L.A.J.M. (Leo) Damen Commissielid
  6. F.A.K. (André) Droog Commissielid
  7. W.J. (Wouter) Gorter Commissielid
  8. M.J (Megan) de Groot Commissielid
  9. E. (Elisabeth) de Heer Commissielid
  10. I. (Irma) van Herwijnen Commissielid
  11. C.M. (Ineke) Jager Commissielid
  12. M.E. (Meta) Kamphuis Commissielid
  13. M.C. (Masum) Kolkiliç Commissielid
  14. A.C.M. (Jeanine) Lammens-Oostdijk Commissielid
  15. M. (Mario) Okkerse Commissielid vanaf 09-07-2024
  16. D.W.J. (Dirk) van Pelt Commissielid
  17. J.E.M. (Erik-Jan) Roggekamp Commissielid
  18. G. (Gersom) Tutupoly Commissielid
  19. A. (André) de Vries Commissielid vanaf 18-04-2024
  20. I.E. (Inge) Stevens Lid vanaf 09-04-2024

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. P.J.L. (Pieter) Groenewege Lid
  2. A. (Aydin) Gundogdu Lid
  3. R. (Raymond) Hartmeijer Lid vanaf 09-07-2024
  4. R.R.C. (Rolin) den Heijer Lid
  5. I. (Irene) Koene Lid
  6. R.J. (Ruby) Pichel Lid
  7. M. (Mehmet) Safranti Lid
  8. D.F.M. (David) Schalken - den Hartog Lid
  9. M.G. (Margret) Stolk Lid
  10. L.C. (Leen) Struijk Lid
  11. A.E. (Abdullah) Uysal Lid
  12. J.F. (Franciske) van Vugt-Roose Lid
  13. C.J. (Jan) van Dam Timmers Plv. Lid
  14. Y. (Yara) van Engelen Plv. Lid
  15. R.P. (Robert) de Heer Plv. Lid
  16. R. (Robin) Noldus Plv. Lid
  17. L.J.C.M. (Leo) Stolk Plv. Lid
  18. C. (Cees) Venderbos-Lambinon Plv. Lid
  19. J.W. (Jan-Willem) Wringer Plv. Lid

Agendacommissie

Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. D.F.M. (David) Schalken - den Hartog Voorzitter
  2. C.J. (Jan) van Dam Timmers Lid
  3. Y. (Yara) van Engelen Lid
  4. R.J. (Ruby) Pichel Lid
  5. W. (Wouter) van der Spoel Lid
  6. R.P. (Robert) de Heer Plv. Lid
  7. R. (Robin) Noldus Plv. Lid
  8. M. (Mehmet) Safranti Plv. Lid
  9. J.W. (Jan-Willem) Wringer Plv. Lid
  10. W. (Wim) van der Kruijff Plv. Voorzitter

Auditcommissie

Bekijk pagina
Leden van Auditcommissie
  1. J.B. (Jacques) Katif Voorzitter
  2. A. (Aydin) Gundogdu Lid
  3. A. (Albert) Klerk Lid
  4. M.C. (Masum) Kolkiliç Lid
  5. D.T.J. (Dan) van Leeuwen Lid
  6. Frans-Bauke van der Meer Lid
  7. R. (Robin) Noldus Lid
  8. J.E.M. (Erik-Jan) Roggekamp Lid
  9. B.C.M. (Marco) Stam Lid
  10. A.A. (Richard) in 't Veld Lid
  11. C. (Cees) Venderbos-Lambinon Lid
  12. J.W. (Jan-Willem) Wringer Lid
  13. M.O. (Necdet) Burakçin Plv. Lid
  14. F.A.K. (André) Droog Plv. Lid
  15. I. (Irma) van Herwijnen Plv. Lid
  16. I. (Irene) Koene Plv. Lid vanaf 06-02-2024
  17. W. (Wim) van der Kruijff Plv. Lid
  18. R.J. (Ruby) Pichel Plv. Lid
  19. M. (Mehmet) Safranti Plv. Lid
  20. L.J.C.M. (Leo) Stolk Plv. Lid
  21. G. (Gersom) Tutupoly Plv. Lid

CTOO

Leden van CTOO
  1. D.T.J. (Dan) van Leeuwen Voorzitter
  2. M.C.M. (Karin) Boom Lid
  3. R.P. (Robert) de Heer Lid
  4. J.B. (Jacques) Katif Lid
  5. K. (Kitty) Kruger Lid
  6. M. (Mehmet) Safranti Lid
  7. C.N. (Claudia) Simon-van Waardhuizen Lid
  8. L.J.C.M. (Leo) Stolk Lid
  9. C. (Cees) Venderbos-Lambinon Lid
  10. J.W. (Jan-Willem) Wringer Lid

Griffie

Leden van Griffie
  1. A.E.T. (Anneloes) Wepster Griffier
  2. M. (Mark) den Boer Senior Raadsadviseur
  3. J.H. (André) Boogaard Raadsadviseur
  4. L. (Laurette) Vermeulen Raadsadviseur
  5. J.H. (Joka) de Roo Commissiesecretaris
  6. H. (Hatice) Keskin Griffiemedewerker
  7. L. (Leda) Gaspersz Managementassistent
  8. P. (Peter) van der Pot Bedrijfsvoering
  9. C.R. (Clark) Beemer A.V. Ondersteuning
  10. T.P. (Thom) Maasdam Communicatieadviseur vanaf 02-04-2024
  11. M. (Mara) Damen Secretaris - Onderzoeker Rekenkamercommissie
  12. S. (Sylvia) Khadje Managementassistent Rekenkamercommissie

Rekenkamer Dordrecht

Bekijk pagina
Leden van Rekenkamer Dordrecht
  1. S. J. (Steven) Oostlander Voorzitter
  2. N. (Nihal) Güdük Lid vanaf 01-01-2024
  3. F. (Femke) Sybrandi Lid
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens