R. (Ronald) Portier

Naam: R. (Ronald) Portier

Fractievoorzitter, SP
Raadslid, Gemeenteraad
Lid, Presidium
Fractievoorzitter Actief sinds 17 dec. 2019 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Raadslid - Bezoldigd - per 28-01-2020
  • Fractievoorziter - Bezoldigd - per 28-01-2020
  • Lid Presidium - Onbezoldigd - per 28-01-2020
  • ICT-Specialist Portier Compagny B.V. - Bezoldigd - per 01-01-1988
  • Voorzitter SP - Onbezoldigd - per 01-01-2017

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 17 dec. 2019 Fractievoorzitter, SP
  • Actief sinds 17 dec. 2019 Raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 17 dec. 2019 Lid, Presidium

2019

  • 19 feb. 2019 - 17 dec. 2019 Commissielid, SP
  • 19 feb. 2019 - 17 dec. 2019 Commissielid, Adviescommissie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens